Příbram: Dokončovací práce budou probíhat v září

26.08.2020 18:00 | Zprávy

V průběhu prázdnin započala v pavilonech 1. i 2. stupně Základní školy Školní rozsáhlá rekonstrukce žákovských toalet. Vzhledem k náročnosti akce budou dokončovací práce v pavilonech 1. stupně probíhat i v měsíci září.

Příbram: Dokončovací práce budou probíhat v září
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

„Rekonstrukce byla zahájena v polovině července 2020. Díky vstřícnosti a rychlosti zhotovitele práce probíhají k velké spokojenosti,“ říká místostarosta města Martin Buršík a dodává: „Situace na stavbě je ve velice dobrém stavu, termínově je vše v pořádku, dokonce jsme dle harmonogramu v předstihu. Tento týden bude dokončena rekonstrukce pavilonu 2. stupně a intenzivně pokračují práce i v pavilonech 1. stupně, a to tak, aby bylo postupně uvolňováno co nejvíce zrekonstruovaných sociálních zařízení. Dle původního záměru budou tak do konce září veškeré práce ukončeny a dílo předáno.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. František Laudát byl položen dotaz

Divíte se, že lidé volí peněženkou?

Peníze nejsou všechno, ale bez nich to taky najde, i když jsou pořád věci, které si za peníze nekoupíte, jako je zdraví, svoboda, ale chápete i lidi, že jsou frustrovaní z toho, že se většina z nich má čím dál hůř?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Do revitalizace vnitrobloku u Mervartovy ulice investuje město 12,2 milionu korun

13:04 Přerov: Do revitalizace vnitrobloku u Mervartovy ulice investuje město 12,2 milionu korun

Město Přerov se připravuje na jednu z významnějších investic příštího roku.