Příbram: Milínská jde do finále, začátek prosince bude pro řidiče náročný

30.11.2022 9:15 | Tisková zpráva

Práce v Milínské ulici se blíží ke konci. Ve dnech 8. a 9. prosince dojde k pokládce finálního povrchu, kvůli potřebné přípravě bude ulice od 1. prosince neprůjezdná.

Příbram: Milínská jde do finále, začátek prosince bude pro řidiče náročný
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

Výměna vodohospodářského majetku v Milínské ulici je dokončena, a to včetně kanalizačních přípojek k jednotlivým domům. Nyní nastává doba, kdy je potřeba připravit tuto lokalitu k pokládce finálního asfaltového povrchu, která proběhne ve dnech 8. a 9. prosince. Před samotnou pokládkou je nutné provést přípravné práce, jako je úprava obrubníků, odstranění provizorní vrstvy vozovky a příprava podkladové vrstvy nové komunikace.

Anketa

Skončí válka na Ukrajině v roce 2023?

57%
43%
hlasovalo: 17396 lidí

„V současné době, kdy je uzavřena Hailova ulice, bude uzavírka Milínské pro motoristy velkou komplikací. Termín pokládky finálního povrchu v Milínské není možné posunout. Po dobu uzavírky Milínské, tedy od 1. prosince bude objízdná trasa vedena opět přes Mixovu a Smetanovu. Za způsobené komplikace se omlouváme,“ říká starosta Jan Konvalinka a dodává informaci k Hailově ulici: „Dům v Hailově ulici je nyní zpevňován ocelovou konstrukcí. Z dnešní schůzky se stavebníkem a statikem vyplývá, že zhruba do poloviny prosince by mohlo dojít ke zprůjezdnění této ulice.“

V době pokládky finálního asfaltového povrchu v Milínské, tedy ve dnech 8. a 9. prosince, bude s ohledem na techniku docházet také k lokálnímu omezení v ulici Mixova. V tuto dobu bude provoz řízen pracovníky stavby.

Plný provoz v Milínské ulici bude obnoven nejpozději 12. prosince a vodorovné dopravní značení bude provedeno v jarních měsících.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Andrej Babiš byl položen dotaz

Pohrdáte prací poslanců?

Proč vám vadí oslovení poslanec? Uvažujete o rezignaci? Mluvil jste o ní už po volbách, když jste mandát získal. Pak jste si ho sice nechal, ale do Sněmovny stejně téměř nechodíte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Na co má spotřebitel právo? A jak se nenechat napálit? Pracovníci ČOI budou radit Přerovanům

20:51 Přerov: Na co má spotřebitel právo? A jak se nenechat napálit? Pracovníci ČOI budou radit Přerovanům

Obnovenou službu poradny České obchodní inspekce mohou každý první čtvrtek v měsíci využívat Přerova…