Příbram: Most v Plynárenské ulici bude nahrazen novým

13.01.2022 14:51 | Tisková zpráva
autor: PV

Mosty a lávky prošly revizí, díky níž mohl být sestaven seznam stanovující potřeby oprav. Mezi těmito mosty je také ten v Plynárenské ulici, kde by v letošním roce mělo dojít k jeho kompletní výměně. Rada města rozhodla o výběru dodavatele.

Příbram: Most v Plynárenské ulici bude nahrazen novým
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

V rámci Dynamického nákupního systému na výstavbu, opravu a údržbu pozemních komunikací města Příbram byla vypsána veřejná zakázka „Most Plynárenská“. Předmětem této zakázky je kompletní demolice stávajícího mostu a výstavba mostu nového.

„Na základě mostních prohlídek z minulých let máme daný seznam prioritních oprav a úprav. Prvním mostem, který se bude dle tohoto seznamu realizovat je právě most v Plynárenské ulici, který je jednou z mála propojek do naší průmyslové zóny. Jelikož most je v havarijním stavu, bude přistoupeno k jeho demolici a výstavbě mostu nového, u kterého bude zvýšena nosnost na 32 t,“ uvádí 1. místostarosta Martin Buršík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Podle vás větrné elektrárny zavání dalším solárním tunelem - možná

Jak je ale možné, že je to možné? Proč legislativa nefunguje tak, aby k tunelům nedocházelo? Stejně tak je to s korupcí. Ničemu nejde zabránit asi zcela, ale přeci něco dělat můžete. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Na závodišti vznikne nové zázemí pro údržbu a provoz

16:09 Pardubice: Na závodišti vznikne nové zázemí pro údržbu a provoz

Radní schválili obnovu zázemí dostihového závodiště, která nahradí staré a dosluhující objekty novým…