Příbram: Odpady zdražovat nebudou

09.11.2021 12:59 | Tisková zpráva

Zastupitelé města Příbrami projednávali návrh obecně závazné vyhlášky o místním poplatku za obecní systém odpadového hospodářství. Cena poplatku zůstává ve výši letošního roku.

Příbram: Odpady zdražovat nebudou
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

„Včerejšího jednání zastupitelstva bylo přítomno 22 zastupitelů. Při projednávání bodu o výši poplatku za odpady pro rok 2022 všichni jednomyslně hlasovali pro zachování částky na úrovni letošního roku, což je 600 korun za osobu a rok,“ shrnul jednání starosta města Jan Konvalinka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Dostupné bydlení

Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Varnsdorf: Zákaz vstupu na staveniště mostu v Národní ulici

22:42 Varnsdorf: Zákaz vstupu na staveniště mostu v Národní ulici

Město Varnsdorf realizuje ve spolupráci se zhotovitelskou firmou rozsáhlou rekonstrukci mostu v Náro…