Příbram: Rozpočet byl schválen jako schodkový

19.12.2020 8:36 | Zprávy
autor: PV

Přelom roku pravidelně patří schvalování rozpočtu. Zastupitelé města při prosincovém jednání po drobných úpravách schválili rozpočet města na rok 2021.

Příbram: Rozpočet byl schválen jako schodkový
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

Na jednání zastupitelstva byl předložen jak rozpočtový výhled na roky 2022-2025, tak samotný rozpočet na rok 2021.

„Jsem rád, že zastupitelé na pondělním jednání schválili většinou hlasů rozpočtový výhled i rozpočet na rok 2021. Velmi mě těší, že se k rozpočtu vedla diskuze a zastupitelé přišli s několika změnami, které jsme na základě hlasování mohli v rozpočtu ihned zohlednit. Rozpočet byl schválen jako schodkový s tím, že na straně příjmů je počítáno s částkou 856 milionů korun a na straně výdajů přesáhneme jednu miliardu korun – 1,053 miliardy korun. Schodek bude financován z přebytků minulých let a je určen výhradně na investiční výdaje,“ uvedl po jednání k rozpočtu města 1. místostarosta Martin Buršík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Virtuální realita s technologií 5G míří do základních škol

19:06 Zlín: Virtuální realita s technologií 5G míří do základních škol

Statutární město Zlín pokračuje v realizaci inovativního projektu s názvem Virtuální realita s využi…