„Konečně začínáme!“ zdůraznil v úvodním proslovu primátor Petr Nedvědický. Složitý proces přípravy stavby připomněla statutární náměstkyně primátora Věra Nechybová. O tom, jak bude stavba pod dohledem a co by měla po dokončení nabídnout, hovořil náměstek Pavel Tošovský. K návratu na místo činu se přiznal Roman Vildner ze společnosti Metrostav, která rekonstruovala plaveckou halu a její lidé mají nyní na starosti rekonstrukci venkovního areálu. Všichni společně popřáli zdárný průběh stavby a také to, aby dobře sloužila obyvatelům i návštěvníkům města.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


