Prostějov: Nová fréza bude ulehčovat práci lesním pracovníkům

03.12.2020 12:03 | Zprávy

Statutární město Prostějov, které je jediným společníkem obchodní společnosti Lesy města Prostějova, bude investovat do nové lesní frézy k přípravě holin, drcení suchých mladých porostů, popřípadě na opravy lesních cest a přibližovacích linek.

Prostějov: Nová fréza bude ulehčovat práci lesním pracovníkům
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov

„Půjde o koupi v hodnotě do 750 tisíc korun (bez DPH). Stávající lesní fréza z roku 2008 je již ve zcela nevyhovujícím technickém stavu a je vhodná už pouze k drcení travních porostů. Nové zařízení bude pracovat, mimo jiné, na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity,“ uvedl 1. náměstek primátora Jiří Pospíšil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Lidé mají právo žít offline

Souhlasím s tím, co píšete a je dobře, že máte podporu offline v programu, ale digitalizace je v mnohém také dobrá a tento stát je pořád pozadu. Být online máte v programu taky? A jak se třeba díváte na možnost volit online?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Rozšíření městského hřbitova je v plném proudu

19:06 Pelhřimov: Rozšíření městského hřbitova je v plném proudu

Východní část pelhřimovského hřbitova prochází výraznou proměnou.