Jediným důvodem, proč prezident nejede na důležité jednání NATO, je, že Motorista Macinka situaci vyhrotil natolik, že ho premiér nemohl nechat prohrát. Bohužel si pan Babiš není s to představit, že by buď vládl bez Motoristů a SPD, nebo jim mnohem míň vycházel vstříc.
Naší zemi to uškodí.
Summit není o "národních plánech výdajů", ale hlavně o budoucnosti Aliance a snižování role USA v Evropě. Právě zde mohly znalosti a zkušenosti pana prezidenta, bývalého druhého nejvyššího představitele NATO, pomoci nasměrovat jednání směrem, který by byl lepší pro Českou republiku i Evropu. Rezignace na tuto možnost je dětinské, hloupé a neodpovědné gesto.
RNDr. Luděk Niedermayer
box PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku




