Prostějov: Počet cvičebních prvků na workoutovém hřišti pro seniory ve Vrahovicích se rozšíří

06.04.2020 20:51 | Zprávy
autor: PV

Již nějaký čas mohou dříve narození posilovat svoji kondici. Slouží k tomu venkovní posilovna – hřiště pro seniory ve Vrahovicích.

Prostějov: Počet cvičebních prvků na workoutovém hřišti pro seniory ve Vrahovicích se rozšíří
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov

Předmětem této investiční akce, kterou radní jako doporučenou předkládají zastupitelům k odsouhlasení, je dodávka a osazení dvojice nových cvičebních prvků. Konkrétně se jedná o lanovou pyramidu a ručkovací horizontální žebřík.

„Všichni vědí, že osobně mám ke sportu blízko a o to víc mě těší, že k pohybu a sportu můžeme seniorům poskytnout místo i způsob, jak si udržovat kondici,“ uvedl primátor František Jura.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Dopravní podnik pořídil dva nové elektrovozy pro Seniorbus

16:21 Brno: Dopravní podnik pořídil dva nové elektrovozy pro Seniorbus

Dopravní podnik města Brna (DPMB) pořídil dva nové seniorbusy na elektrický pohon. V provozu nahradí…