Prostějov: Průzkum spokojenosti občanů Olomouckého kraje

31.05.2023 10:32 | Tisková zpráva

V rámci Rozvojové strategie krajského úřadu kraj definoval priority, jimž se chce v následujících období věnovat. Jednou z nich je oblast spokojenosti občanů Olomouckého kraje.

Prostějov: Průzkum spokojenosti občanů Olomouckého kraje
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov

V návaznosti na tuto prioritu je nastaven systém pravidelného ověřování kvality řízení vztahů s hejtmanstvím. Cílem je získat zpětnou vazbu hodnotící spolupráci krajského úřadu a pokusit se na základě získaných poznatků zlepšit vzájemnou spolupráci a komunikaci. Vyplněním tohoto dotazníku můžete významně pomoci vedení úřadu a jeho zaměstnancům získat zpětnou vazbu na fungování úřadu a přispět tak ke zlepšení řady aspektů společné práce. Vyjádření Vaší spokojenosti a získání pozitivní zpětné vazby je stejně důležité, jako poukázání na případné rezervy či nedostatky. 

Vlastní průzkum spokojenosti probíhá od 15. 5. 2023 do 16. 6. 2023. Dotazníkové šetření a jeho sběr je nastaveno jako zcela anonymní. Vyplnění celého dotazníku vám nezabere více než 5 minut. Všechny získané podněty vyhodnotíme a budeme se jimi zabývat. Výsledky dotazníkového šetření budeme nejpozději do listopadu prezentovat v měsíčníku Olomoucký kraj a na webových stránkách kraje. 

 

reklama

autor: PV

nová totalita

Četl jsem zde váš článek i článek o tom, co Strach říkal a je to svatá pravda. Tato vláda se opravdu snaží umlčet a potlačit jakékoliv jiné názory, lidi, kteří je mají často dost nevybíravě nálepkuje. Kam myslíte, že to povede dál? Nastane nová totalita jak tvrdí Babiš? Myslíte, že tento rozjetý vla...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Den bez aut poukáže na pohyb a zdravý životní styl

16:28 Znojmo: Den bez aut poukáže na pohyb a zdravý životní styl

V rámci Evropského týdne mobility proběhne v pátek 22. září v okolí kolbiště v Horním parku oblíbená…