Za jeden spoj bude město od dopravců inkasovat 28 korun (bez DPH).
„Jednali jsme o tomto postupu s hlavním partnerem Koordinátorem Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (dále jen KIDSOK). V současnosti už připravujeme vzájemnou smlouvu. Jedná se o smluvní období na deset let, tedy konkrétně od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2027,“ uvedl náměstek primátorky Pavel Smetana. KIDSOK tak bude hradit náklady spojené s užíváním stanice. Odpovědnost za škody způsobené dopravci pak bude ošetřeno samostatnými smlouvami mezi městem a dopravci.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


