Rakovník: Druhá etapa integrace veřejné dopravy

29.06.2020 6:32 | Zprávy
autor: PV

Od soboty 15. 8. 2020 dojde k rozšíření integrace autobusových linek v oblasti Rakovnicka.

Rakovník: Druhá etapa integrace veřejné dopravy
Foto: mesto-rakovnik.cz
Popisek: Budova radnice ve městě Rakovník

Od soboty 15. 8. 2020 dojde ve spolupráci organizátorů dopravy IDSK a ROPID společně s městy, obcemi a autobusovými dopravci k rozšíření integrace autobusových linek v oblasti Rakovnicka, jež bezprostředně navazuje na již realizovanou fázi integrace Rakovnicka v prosinci 2019. Jedná se o integraci přibližně 20 zbývajících autobusových linek na Rakovnicku.

Realizací této části dojde k plné integraci okresu Rakovník včetně zajištění přeshraničních vazeb do Plzeňského (Kralovice) a Ústeckého kraje (Podbořany). Součástí této akce bude rovněž optimalizace nasazování dopravních výkonů železniční a autobusové dopravy spočívající v okolí trati Rakovník – Kralovice, resp. Jesenice. Díky lepší vzájemné koordinaci bude možné zajistit plošnější dopravní obsluhu uvnitř Středočeského kraje nebo napojení na hl. m. Prahu. Díky spolupráci s Plzeňským krajem bude rovněž zajištěno komfortnější napojení na autobusové spoje ve směru do Plzně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

16:46 Děčín: Loni se vytřídilo více odpadu

Rok po zavedení systému sběru tříděného odpadu Door to Door (D2D) hodnotí město jeho fungování pozit…