Sraz sokolníků v Chrášťanech nabídne atraktivní podívanou

22.09.2015 15:17 | Zprávy

Mimořádně atraktivní podívanou nabídne v sobotu 26. září tradiční, letošní již sedmý Sraz sokolníků v Chrášťanech na Českobudějovicku. K vidění zde budou při lovu orli skalní, jestřábi, sokoli, rarohové a káně Harissovy.

Sraz sokolníků v Chrášťanech nabídne atraktivní podívanou
Foto: Chrášťany
Popisek: Sraz sokolníků v Chrášťanech

Akce pro všechny příznivce dravých ptáků, přátel myslivosti a nevšedních loveckých zážitků, kterou finančně podpořila Skupina ČEZ v rámci Oranžového roku v okolí Jaderné elektrárny Temelín, začne v 9 hodin na místním fotbalovém hřišti.

„Vůbec první sraz sokolníků se u nás uskutečnil z popudu koloměřického mysliveckého sdružení na podzim 2009. Vzhledem k velkému úspěchu a především díky pravidelným finančním příspěvkům z Oranžového roku Jaderné elektrárny Temelín, jsme mohli uspořádat i další ročníky a založit tak novou obecní tradici,“ uvedl starosta Chrášťan Josef Vomáčka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Dobrý den.

Čeho se bojíte víc? STAČILA nebo SPOLU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litomyšl: Pátek co pátek pohádek svátek

7:17 Litomyšl: Pátek co pátek pohádek svátek

Litomyšl se opět mění v pohádkové město! Přijďte si užít 27. ročník Toulovcových prázdninových pátků…