Šumperk: Vedení města předalo dárky zdravotníkům

08.01.2021 17:39

Práci zdravotníků v první linii ocenilo vedení města Šumperka. Regionální potraviny, mezi kterými nechyběla káva, paštiky či džemy předal starosta Tomáš Spurný a místostarostové Marta Novotná a Jakub Jirgl týmu Zdravotnické záchranné služby v Šumperku a zdravotníkům Nemocnice Šumperk.

Šumperk: Vedení města předalo dárky zdravotníkům
Foto: Archiv autora
Popisek: Šumperk, pohled z radniční věžě
reklama

Dárky v hodnotě 30 tisíc korun město nakoupilo mimo jiné z finančních prostředků, které město získalo formou šeku v celostátní soutěži Komunální projekt roku. Šumperk zvítězil ve zcela nové kategorii Energeticky úsporná obec, a to díky projektu technologie kombinované výroby elektrické energie s plynovým kondenzačním kotlem v areálu Aquacentra, který realizovala společnost Sateza. Spolu s oceněním město převzalo také šek na 20 tisíc korun.

„Věnovat výhru na nákup dárků pro ty, kteří se v současné nelehké době nejvíce starají o naše zdraví, byl okamžitý nápad, s nímž všichni hned souhlasili. Společnost Sateza okamžitě nabídla, že k vítězné sumě přidá dalších 10 tisíc korun,“ vysvětlil původ peněz starosta Tomáš Spurný.

„Moc vám všem děkujeme, víme, že to nyní nemáte lehké. Věřím, že vás regionální výrobky potěší a snad i dodají potřebnou energii. Vydržte!“ uvedl při předávání dárků ředitel společnosti Sateza Roman Macek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Opava: Pětice nových trolejbusů má jména

21:23 Opava: Pětice nových trolejbusů má jména

Opávák, Boženka, Elza bus, Stopatnáctinožka a Opavouk. To je pětice nových trolejbusů, které Městský…