Šumperk: Vedení města předalo dárky zdravotníkům

08.01.2021 17:39 | Zprávy
autor: PV

Práci zdravotníků v první linii ocenilo vedení města Šumperka. Regionální potraviny, mezi kterými nechyběla káva, paštiky či džemy předal starosta Tomáš Spurný a místostarostové Marta Novotná a Jakub Jirgl týmu Zdravotnické záchranné služby v Šumperku a zdravotníkům Nemocnice Šumperk.

Šumperk: Vedení města předalo dárky zdravotníkům
Foto: Archiv autora
Popisek: Šumperk, pohled z radniční věžě

Dárky v hodnotě 30 tisíc korun město nakoupilo mimo jiné z finančních prostředků, které město získalo formou šeku v celostátní soutěži Komunální projekt roku. Šumperk zvítězil ve zcela nové kategorii Energeticky úsporná obec, a to díky projektu technologie kombinované výroby elektrické energie s plynovým kondenzačním kotlem v areálu Aquacentra, který realizovala společnost Sateza. Spolu s oceněním město převzalo také šek na 20 tisíc korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město dokončilo novou studii interiéru bazénu

22:05 Kroměříž: Město dokončilo novou studii interiéru bazénu

Rada schválila novou architektonickou studii a vyhlásila veřejnou zakázku na projekt rekonstrukce pl…