Teplo v Jablonci opět zlevňuje

28.12.2016 18:45 | Zprávy

Úspěšné završení projektu revitalizace soustavy centrálního zásobování teplem je největším úspěchem roku 2016. Jablonec už nepatří mezi města s nejdražším teplem, díky novým rozvodům tepla a plynu získal kvalitní infrastrukturu a stoupla i hodnota městského majetku.

Teplo v Jablonci opět zlevňuje
Foto: mhdvmb.cz
Popisek: Jablonec nad Nisou

Již od 1. ledna 2017 ušetří zákazníci Jablonecké energetické za teplo. V platnost totiž vstupuje nový ceník, který již schválilo představenstvo společnosti. Cena tepla klesá zejména díky revitalizaci systému CZT, která byla dokončena koncem října letošního roku.

Cena tepla se přitom sníží nejenom těm zákazníkům, kteří jsou na nový systém vytápění přepojeni až od letošního podzimu, ale i těm, jichž se týkala revitalizace v roce 2015 a platili tudíž méně než dříve již v letošním roce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Jan Lacina byl položen dotaz

Jak si vysvětlujete, že po tolika letech komunisté přichází se změnou názvu?

A myslíte, že jim to zajistí lepší výsledky, že je lidé budou volit i třeba za 10 let? Mě třeba udivuje, že je volí i dnes, po tolika letech, podle mě je tak musí volit i mladší generace. Jak si to vysvětlujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Osmisté výročí města připomíná i bucláček na pivo

13:05 Pelhřimov: Osmisté výročí města připomíná i bucláček na pivo

Nabídka suvenýrů, které připomínají letošní osmisté výročí Pelhřimova, se zase rozrostla.