Tlustý prase se chystá do Chebu na sobotu 19. ledna

04.01.2013 15:16 | Zprávy
autor: mestocheb.cz

Mladoboleslavští u nás uvedou současnou komedii, jak si úspěšný a atraktivní muž něco začal se silnou holkou.

Tlustý prase se chystá do Chebu na sobotu 19. ledna
Foto: mestocheb.cz
Popisek: Náměstí v Chebu

Západočeské divadlo v Chebu připravilo pro zájemce ´dovoz´ - představení Tlustý prase, s kterým k nám zavítá Městské divadlo Mladá Boleslav. Komedii ze současnosti, kterou napsal současný americký dramatik a filmový režisér Neil LaBute, uvede v sobotu 19. ledna od 19 hodin.

Co o obsahu úspěšné inscenace divadelníci prozrazují? Helena je mladá, chytrá, sympatická. Ideální partie. Má ale pár kilo navíc. Vlastně je tlustá jako prase.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Co se stalo, že jste se omluvil?

To se snad ještě nestalo. Dokonce jste váš výstup ještě o víkendu hájil. Co se teda stalo, že jste procitl a uznal chybu? Aby bylo jasno, to, že umíte uznat chybu a omluvit se, hodnotím kladně, jen mě to překvalilo a říkám si, co tak najednou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb ovládl olympiádu dětí a mládeže

13:05 Cheb ovládl olympiádu dětí a mládeže

Mladí chebští lukostřelci vybojovali zlatou medaili ve smíšených dvojicích.