Třeboň: Město žádá kraj o dotace na kulturu

22.01.2021 8:36 | Zprávy

Radní města Třeboně na svém druhém lednovém jednání schválili podání žádostí o dotace Jihočeského kraje zaměřené na podporu kultury, podporu soutěží a přehlídek a rovněž podporu muzeí a galerií.

Třeboň: Město žádá kraj o dotace na kulturu
Foto: Třeboň
Popisek: Třeboň

Předmětem jednotlivých žádostí bude poskytnutí dotace na několik akcí či aktivit města. Žádáme o finance na realizaci Historických slavností Jakuba Krčína, které by se měly uskutečnit v červenci tohoto roku. Dále podáváme žádost o podporu postupové přehlídky poezie Třeboň poetická, která již získala ve městě tradici. Pro Dům Štěpánka Netolického bychom rádi utvořili katalog o osobnosti, po které je dům pojmenován. Katalog by zároveň obsahoval poutavé informace o stálé expozici instalované v domě a řadu edukačních materiálů pro malé návštěvníky muzea a galerie. Spoluúčast města je vždy minimálně 30%, ale podíl se bude odvíjet od výše poskytnuté dotace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Cesta k Zaječímu skoku bude bezpečnější

16:09 Jihlava: Cesta k Zaječímu skoku bude bezpečnější

U některých stromů budou odstraněny suché větve, žádný ale nebude pokácen úplně.