Turecký velvyslanec nabízí Ostravě bohatou spolupráci

03.10.2011 10:31 | Zprávy

Město Ostravu navštívil velvyslanec Turecké republiky v Praze pan Cihad Erginay. V pondělí odpoledne jej přijal v Radnici města Ostravy náměstek primátora Tomáš Petřík.

Turecký velvyslanec nabízí Ostravě bohatou spolupráci
Foto: ostrava.cz
Popisek: Ostravská radnice

Ve vzájemném rozhovoru se zabývali tématem spolupráce, zejména v hospodářské oblasti. Během své návštěvy hovořil pan velvyslanec rovněž s hejtmanem Moravskoslezského kraje, rektorem Ostravské univerzity, představiteli obchodní komory a vedením některých podniků, s nimiž Turecko spolupracuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Ostrava.cz

Kdy skončí s klimatickou hysterií i Evropa?

Tak to by mě taky zajímalo, a taky to, kdo je za tu hysterií zodpovědný a co se musí stát, aby se Evropa probudila? Neselháváte náhodou vy jako europoslanci, když nejste schopni ji zastavit a zařídit, aby se EU vzpamatovala než bude definitivně pozdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Modernizace bazénu i příprava haly pro cyklisty a atlety. Město plánuje investice na příští rok

16:11 Brno: Modernizace bazénu i příprava haly pro cyklisty a atlety. Město plánuje investice na příští rok

Další příspěvky do sportovní infrastruktury pro rok 2026 dnes projednala Rada města Brna. Díky nim d…