Týn nad Vltavou: Střelecký klub podpořil ranou péči

22.08.2019 19:53

Poskytovatelé sociálních služeb včetně Společnosti pro ranou péči se neustále potýkají s nedostatkem finančních prostředků.

Týn nad Vltavou: Střelecký klub podpořil ranou péči
Foto: o.s. Tejňáci
Popisek: Významný krajinný prvek v Týně nad Vltavou

Proto si velice vážíme všech, kteří nám pomáhají doplňovat finanční zdroje a mezi ně patří KVZ Vltava z Týna nad Vltavou. Již posedmé věnoval tento sportovně střelecký klub startovné ve výši 6 500 korun ze závodu nazvaného Střelecký speciál pro ranou péči na chod naší organizace. Závod probíhal v sobotu, 3. srpna 2019.

Srdečně děkujeme všem střelcům nejen za účast, ale také za jejich štědré příspěvky do naší kasičky a zájem o naší službu. Velice si vážíme všech, kterým není život dětí s těžkým zrakovým postižením lhostejný. Právě pro střelecký sport je dobrý zrak jedním z hlavních předpokladů úspěchu. Mnoho střelců si v našem stánku vyzkoušelo několik aktivit se zakrytýma očima a mohlo si tak lépe představit, jak těžké je vypořádat se s vážným hendikepem.

Celkový výtěžek ze sobotního závodu činil krásných 12 300 korun. Děkujeme za vaší dlouhodobou podporu a zájem o ranou péči. Výtěžek ze střeleckého závodu pokryje službu raná péče na 3 měsíce pro rodinu téměř dvouleté Vanessky, která se narodila s těžkým zrakovým postižením a ranou péči bude potřebovat až do nástupu do školního zařízení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: Sbírka „Vánoční strom“ byla rekordní, přes 77 tisíc pro místní hospic

21:10 Frýdek-Místek: Sbírka „Vánoční strom“ byla rekordní, přes 77 tisíc pro místní hospic

Statutární město Frýdek-Místek pořádalo koncem minulého roku tradiční veřejnou sbírku „Vánoční strom…