Ústí nad Labem: Elektronický odbavovací systém nebyl včas řešen, realizace však proběhne podle plánu

29.09.2015 10:53 | Zprávy
autor: PV

Zakázku na elektronický odbavovací systém pro cestující za 48,2 mil. korun získala společnost EM TEST ČR. Pokud nebudou další námitky, mohla by se smlouvu uzavřít s vítězem do poloviny října.

Ústí nad Labem: Elektronický odbavovací systém nebyl včas řešen, realizace však proběhne podle plánu
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Rada města schválila výsledek výběrového řízení na dodavatele, a to po opakovaných jednáních výběrové komise, po odvolacích řízeních a také po řešení komplikované zakázky antimonopolním úřadem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň 1: Kam poputují veřejné peníze, opět rozhodnou občané

11:17 Plzeň 1: Kam poputují veřejné peníze, opět rozhodnou občané

První plzeňský obvod spouští druhý ročník tzv. participativního rozpočtu.