Ústí nad Labem: Lávka na železničním mostě bude opět otevřena

03.11.2024 16:33 | Tisková zpráva
autor: PV

Pochozí plocha na železničním mostě přes Labe se dočkala výměny. Dřevěná prkna, která ji tvořila, byla nahrazena kompozitními rošty.

Ústí nad Labem: Lávka na železničním mostě bude opět otevřena
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Na začátku září došlo k uzavření lávky pro pěší na železničním mostě přes Labe. Důvodem byla plánovaná oprava pochozí plochy lávky, kdy došlo k výměně stávající dřevěné části za kompozitní materiály. Výměna pochozí plochy navazuje na již realizované opravy přístupových schodišť a části lávky na pravém i levém břehu Labe.

Cílem bylo opravit lávku před uzavřením mostu Dr. Edvarda Beneše, jelikož se jedná o důležitou spojku pro pěší mezi Střekovem a centrem města. Lávka pro pěší bude opět přístupná od 1. listopadu 2024.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

BIS

Co myslíte těmi dalšími kroky proti BIS? Podáte žalobu? Jde to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: U Popic policejní pyrotechnik likvidoval munici

16:46 Jihlava: U Popic policejní pyrotechnik likvidoval munici

Muž odevzdal na policii v rámci zbraňové amnestie rozbušky, granát a více než kilogram semtexu. Trha…