Ústí nad Labem: Město pomůže dětem obětí neštěstí

04.08.2021 14:58 | Zprávy
autor: PV

Rozpočtové opatření ve výši 120 000 korun schválila rada města. Peníze jsou určeny dětem rodičů, kteří zahynuli 8. července při živelné pohromě na Písecku.

Ústí nad Labem: Město pomůže dětem obětí neštěstí
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Poskytnutí 20 000 korun z celkové částky již dříve schválila rada města. O poskytnutí 100 000 korun bude rozhodovat zastupitelstvo města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyšší Brod: Bábovkový den pro náhradní rodiče

7:46 Vyšší Brod: Bábovkový den pro náhradní rodiče

Bábovkový den, který se koná 31. května 2026, je příležitostí poděkovat náhradním rodičům a zviditel…