Ústí nad Labem: Město uspělo ve sporu o doplatek za Mariánský most

01.04.2021 6:32 | Zprávy
autor: PV

Doplatek za změny stavby Mariánského mostu nemusí město Ústí nad Labem uhradit. V úterý o tom pravomocně rozhodl krajský soud.

Ústí nad Labem: Město uspělo ve sporu o doplatek za Mariánský most
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

„Je to významný úspěch, děkuji všem, kteří se na vedení sporu podíleli. Byli jsme pod velkým tlakem, hrozil vážný zásah do financování města, ale názor, který jsme zastávali od počátku, soud nyní potvrdil,“ uvedl tajemník magistrátu Miloš Studenovský.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

SMS

To takto ,,vyjednáváte“ s každým? Myslíte, že když budete ,,vyjednávat“ tak, jako jste předvedl s prezidentem, že něčeho pozitivního dosáhnete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Město zapojí podnikatele do systému odpadového hospodářství

7:14 Přerov: Město zapojí podnikatele do systému odpadového hospodářství

Část podnikatelských odpadů končí v obecním systému určeném pro občany, aniž by byla řádně evidována…