Ústí nad Labem: Oběti tragédie po konci války uctilo vedení města

02.08.2023 19:06 | Tisková zpráva

Představitelé města Ústí nad Labem uctili památku obětí výbuchu. Došlo k němu před 78 lety v bývalém cukrovaru v Krásném Březně.

Ústí nad Labem: Oběti tragédie po konci války uctilo vedení města
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Příčina výbuchu zůstává dosud neznámá a tragicky při něm zemřelo 27 vojáků a civilistů české i německé národnosti. Při následných násilnostech nakonec zemřelo na Mostě Dr. Edvarda Beneše nejméně 43 lidí a další byli zraněni.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Město nakoupilo školní potřeby pro děti ze znevýhodněného prostředí

7:33 Plzeň: Město nakoupilo školní potřeby pro děti ze znevýhodněného prostředí

Město Plzeň prostřednictvím Odboru sociálních služeb Magistrátu města Plzně i v roce 2025 zrealizova…