Ústí nad Labem: Poplatky za odpad jsou už minulostí

06.01.2018 7:35 | Zprávy
autor: PV

Obecně závazná vyhláška města ÚL, kterou zastupitelé od r. 2018 zrušili poplatek za odpad ve výši 500 korun na občana a rok, je definitivně platná.

Ústí nad Labem: Poplatky za odpad jsou už minulostí
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Pokud mají občané sami nastavené trvalé příkazy ve svých bankách k úhradě poplatku, je potřeba tyto příkazy zrušit (vyjma občanů, kteří tak mají nastaveno z důvodu splácení nedoplatků vzniklých do 31. 12. 2017).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Myslíte, že za vaší vlády jsme v jádru EU byli?

Podle mě jsme na druhé koleji od začátku a EU vůbec není jednotná. Mimochodem co říkáte na to, že se chce teď ekonomicky spojit do užší spolupráce 6 států EU? Není to důkaz toho, že je EU nejednotná a vlastně se tím rozpadá? A není to náhodou i v rozporu s nějakými stanovami EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Historické domy v centru jsou na prodej

13:05 Hradec Králové: Historické domy v centru jsou na prodej

Několik historických objektů v centru města se hradečtí zastupitelé rozhodli nabídnout k prodeji.