Ústí nad Labem: V informačním středisku lze nově platit kartou

19.07.2016 16:59 | Zprávy
autor: PV

Informační středisko města Ústí nad Labem má k dispozici platební terminál a nově je tak možné zde platit kartou. Od léta navíc rozšířilo svou nabídku propagačních předmětů, mezi kterými jsou jak hodnotné a praktické věci pro dospělé, tak užitečné předměty pro turisty, ale i spousta drobností pro radost těch nejmenších. Nakupovat můžete buď na místě v infostředisku, nebo z pohodlí domova přes e-shop.

Ústí nad Labem: V informačním středisku lze nově platit kartou
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Balíte se na dovolenou, chcete obdarovat návštěvu nebo jen udělat někomu radost? Zkuste najít inspiraci mezi propagačními a upomínkovými předměty města Ústí nad Labem! Na prázdninových toulkách po Ústecku jistě oceníte turistické mapy a cyklomapy nebo plášťěnku, poctivé hospodyňky si jistě rády dají na lednici magnetku se Schichtovým mýdlem s jelenem, kdežto pánové zřejmě uvítají vychlazený obsah v podobě ústeckých piv nebo Myslivce s decentní placatkou.

Své děti na dovolené zabavíte například čtením pohádek o Labské královně, nebo skládáním puzzle či hraním pexesa s postavičkami ze stejnojmenné pohádky. Praktičtěji zaměření jedinci jistě uvítají nabídku pánských a dámských triček, nákupní tašky či flashdisky. Mezi čerstvými novinkami jsou v nabídce mobilní powerbanky s kapacitou 2200mAh, se kterými bude Váš telefon nebo navigace stále k dispozici, propisky se stylusem pro dotyková zařízení, nebo 8GB flash disky s vyobrazením turistických zajímavostí města Ústí nad Labem apod.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

22:41 Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

Na Krásné louce u Jizery se ve dnech 22. a 23. června uskutečnil druhý ročník preventivní akce Bezpe…