V Chomutově si dali dostaveníčko tajemníci úřadů

02.06.2013 11:37 | Zprávy

Kulturně sportovní areál na Zadních Vinohradech slouží nejen svému účelu, ale na jedničku obstál i jako kongresové centrum. Od neděle totiž hostil valné shromáždění a jarní celostátní seminář Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů České republiky.

V Chomutově si dali dostaveníčko tajemníci úřadů
Foto: chomutov-mesto.cz
Popisek: Chomutovské náměstí

„Uspořádat zde tuto konferenci bylo pro Chomutov prestižní záležitostí a podle ohlasů návštěvníků je areál i samotné město příjemně překvapily. Mnozí se sem chystají k dalším, už soukromým, návštěvám,“ sdělil primátor města Jan Mareš. Sál kina i přilehlé prostory pojmuly na 150 tajemníků a k tomu téměř stovku dalších účastníků setkání. Přítomní měli příležitost navštívit okolní areály, prohlédnout si historické centrum, městské divadlo nebo Podkrušnohorský zoopark.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

EU

Že se EU snaží cenzurovat a šmírovat lidi na internetu s tím souhlasím a jsem ostře proti. Ale vy ještě tvrdíte, že EK zasahuje do voleb po celé Evropě. Jak přesně? A bylo tomu tak i u nás? Budete to prošetřovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Prodej vily ve Zlíně pod dohledem, tajemník odmítá spekulace

20:36 Zlín: Prodej vily ve Zlíně pod dohledem, tajemník odmítá spekulace

Na třídě Tomáše Bati ve Zlíně se nachází vila, kterou vlastní dvojice osob omezených ve svéprávnosti…