V Šumperku se otevírá jeden z největších skateparků v ČR

20.10.2015 12:19 | Zprávy

Město Šumperk ve spolupráci se Skate Lokals Šumperk pořádá slavnostní otevření nově vybudovaného skateparku v areálu bývalého venkovního plaveckého bazénu Aquatol, jež se uskuteční v sobotu 24. října 2015 od 14:00 hodin. Návštěvníci budou mít možnost shlédnout exhibici skateboardistů, kteří poprvé vyzkouší areál na vlastní kolečka.

V Šumperku se otevírá jeden z největších skateparků v ČR
Foto: sumperk.cz
Popisek: Náměstí v Šumperku

Stavba skateparku, kterou realizovala firma Mystic Construction, započala na jaře letošního roku. „ Šumperský skatepark patří mezi pět největších v České republice. Jsem rád, že se nám podařilo vybudovat takovýto areál, který přivede spoustu mladých lidí k pohybové aktivitě a ke sportu obecně“, sdělil místostarosta Tomáš Spurný. Do budoucna se plánuje rovněž vybudování in-line dráhy vedoucí kolem rybníka, betonová stěna pro graffiti a několik hřišť pro různé věkové kategorie. Stavba skateparku stála necelých 8 milionů korun. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyškov: Město postupně řeší dopady školské novely

19:06 Vyškov: Město postupně řeší dopady školské novely

Nejrozsáhlejší novela školského zákona, která se dotkne většiny dětí i rodičů, prošla také Senátem.