„Jsem velmi rád, že další střední škola na území města má novou moderní budovu, která přispěje ke kvalitnímu vzdělávání studentů z Třebíče i okolí. Za to patří poděkování Kraji Vysočina. Pevně věřím, že se bude v rekonstrukcích pokračovat, napadá mne střední zemědělská a zdravotní škola,“ sdělil starosta Pavel Pacal. V novém pavilonu B se nachází 34 učeben, 8 kabinetů a ředitelna. Na každém patře je odpočinková místnost se zázemím pro studenty, třídy jsou prostorné a moderně vybavené.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


