V březnu začnou jezdit autobusy mezi Karvinou a Jastrzębie-Zdrój

19.02.2022 21:17 | Tisková zpráva
autor: PV

Autobusová linka, kterou bude provozovat společnost 3ČSAD, měla původně ve zkušebním režimu vyjet už před půl rokem. Kvůli koronavirové krizi a dalším menším problémům byl její start odsunut až na březen letošního roku. První autobusy z Karviné do Jastrzębie-Zdrój vyjedou 6. března 2022.

V březnu začnou jezdit autobusy mezi Karvinou a Jastrzębie-Zdrój
Foto: archív autora
Popisek: Karviná

„Linka bude jezdit každý den a bude to v podstatě nepřetržitý provoz. Máme tam deset párů spojů. Začínáme brzkým ranním návozem z Jastrzębie do karvinské průmyslové zóny a naopak zase končíme večer po směně zase zpátky,“ řekl Českému rozhlasu Ostrava ředitel divize osobní dopravy 3ČSAD Jakub Vyvial.

Nová autobusová linka, spojující dvě partnerská města, nabídne cestujícím 7 spojů v pracovní dny a 3 spoje ve víkendové dny, kdy díky svým 22 zastávkám obslouží Karvinou, Petrovice u Karviné, Marklowice, Zebrzydowice, Jastrzębie-Zdrój a přilehlé průmyslové a obchodní zóny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Jak podle vás Ukrajina ohrožovala Rusko?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Trikolora-Mame-moralni-dilema-787775 A ještě je tak podle vás útok USA ospravedlnitelný nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Město posouvá strategii rozvoje areálu TGM

22:09 Pardubice: Město posouvá strategii rozvoje areálu TGM

Místo původně plánovaného prodeje větší části území chce město sehrát aktivní roli a samo definovat …