Valašské Meziříčí: Hasiči zahájili nový rok

13.01.2023 12:09 | Tisková zpráva
autor: PV

Již tradičně na začátku nového roku se ve středu 11. ledna sešli na valašskomeziříčské požární stanici představitelé Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje (dále jen HZS ZLK), příslušníci a zaměstnanci Územního odboru Vsetín (ÚO Vsetín) a také vedení města Valašské Meziříčí. Společně bilancovali uplynulý rok a nastínili plány do roku 2023.

Valašské Meziříčí: Hasiči zahájili nový rok
Foto: Redakce
Popisek: Náměstí ve Valašském Meziříčí

„Loňský rok pro nás nebyl nijak jednoduchý, pokračovali jsme v pomoci v rámci koronavirové pandemie, následovala uprchlická krize v souvislosti s válkou na Ukrajině a také pomoc při rozsáhlém požáru v Českém Švýcarsku. Přesto se nám vše podařilo zdárně zvládnout a věřím, že letos už bude situace klidnější,“ shrnul Vít Rušar, ředitel HZS ZLK.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …