Valašské Meziříčí: Začala stavba chodníků v ulicích Záhumení a Krásenská

27.04.2022 12:09 | Tisková zpráva

Nový společný pás pro cyklisty a chodce a také chodníky vzniknou ve Valašském Meziříčí. Radnice za jejich vybudování zaplatí bezmála 3,3 milionu Kč. Hotovo má být do poloviny září.

Valašské Meziříčí: Začala stavba chodníků v ulicích Záhumení a Krásenská
Foto: Redakce
Popisek: Náměstí ve Valašském Meziříčí

Práce jsou rozděleny do tří etap. „První se týká úseku ulice Záhumení vedoucího kolem dětského dopravního hřiště, které je z důvodu další stavby pro veřejnost uzavřeno. Ulice je v tomto úseku zároveň zjednosměrněna,“ uvedla Dagmar Hermannová z odboru komunální služeb s tím, že následovat budou práce v ulici Krásenská a poté dál v ulici Záhumenní směrem k ulici Rožnovská. „Celkem zde tak vznikne 420 metrů dlouhý společný pás pro cyklisty a chodce, v ulici Krásenská pak chodníky po obou stranách ulice v délce 120 metrů. Náklady činí v souhrnu téměř 3,3 milionu korun. Práce by měly být hotovy nejpozději do poloviny září,“ doplnila Hermannová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Výjimka z migračního paktu

Zajímalo by mě, jak dlouho bude pro nás platit ta výjimka? Kdo a na základě čeho rozhodne o jejím skončení? A znamená to, že je podmíněna tím, že budeme přijímat uprchlíky z Ukrajiny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kopřivnice: O Vánocích začne opět jezdit skibus Beskydy

7:17 Kopřivnice: O Vánocích začne opět jezdit skibus Beskydy

Lyžaři i turisté z Kopřivnice budou moci vyrazit do hor pohodlně a bez přestupů.