Valašské Meziříčí získalo dotaci na moderní LED veřejné osvětlení

01.06.2016 13:12 | Zprávy
autor: PV

Snížit výdaje za energii a naopak zvýšit bezpečnost pro řidiče i chodce. Takové jsou cíle Valašského Meziříčí, které se rozhodlo pokračovat v modernizaci veřejného osvětlení. Výměna svítidel letos vyjde přibližně na 2,7 milionu korun.

Valašské Meziříčí získalo dotaci na moderní LED veřejné osvětlení
Foto: Redakce
Popisek: Náměstí ve Valašském Meziříčí

Valašské Meziříčí pokračuje i letos v postupné výměně zastaralých svítidel za nová úspornější. Radnice se znovu přihlásila do dotačního programu „Efekt“, který vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Tento program byl vyhlášen na podporu úspory elektrické energie na veřejném osvětlení. Tentokrát se nového osvětlení dočkají obyvatelé na ulici Zašovská, Květná, Na Šištotě, Sklářská, Žerotínova, U Nemocnice Šafaříkova, Nerudova, Smetanova, U kasáren, Chelčického, Máchova, Domluvilova, Třebízského a Kalálova.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Zvyšujeme frekvenci kropení ulic

7:27 Ústí nad Labem: Zvyšujeme frekvenci kropení ulic

Nadcházející tropické teploty bere město vážně. Pro zvýšení bezpečnosti a komfortu obyvatel se rozho…