Valašské Meziříčí pokračuje i letos v postupné výměně zastaralých svítidel za nová úspornější. Radnice se znovu přihlásila do dotačního programu „Efekt“, který vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Tento program byl vyhlášen na podporu úspory elektrické energie na veřejném osvětlení. Tentokrát se nového osvětlení dočkají obyvatelé na ulici Zašovská, Květná, Na Šištotě, Sklářská, Žerotínova, U Nemocnice Šafaříkova, Nerudova, Smetanova, U kasáren, Chelčického, Máchova, Domluvilova, Třebízského a Kalálova.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

