Ve Frýdku-Místku přibylo další nové dětské hřiště

29.11.2016 11:36 | Zprávy
autor: PV

Vedení statutárního města každým rokem investuje do obnovy i do výstavby zcela nových certifikovaných dětských hřišť. Nyní se jich na území města nachází třicet čtyři. Mezi nejnovější patří hřiště na ulici Třanovského ve Frýdku, které bylo zprovozněno v minulých dnech.

Ve Frýdku-Místku přibylo další nové dětské hřiště
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

Hřiště prošlo velkou modernizací. Staré ocelové prolézačky a houpačky byly odstraněny a provedeny zde byly i terénní úpravy. Nyní hřiště nabízí certifikovanou skluzavku, hrazdu, dvojitou houpačku, síťovou prolézačku i nové pískoviště. Dopadová plocha je tvořena z pryžových dlaždic, které tlumí případné pády a dopady. V okolí pískoviště byla položena zámková dlažba. Prostor dětského hřiště je oplocen. Náklady ve výši 1,17 milionu korun byly hrazeny z městského rozpočtu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Příbram: Lípa Charlotty Masarykové v Lesoparku Litavka je stoletá

13:05 Příbram: Lípa Charlotty Masarykové v Lesoparku Litavka je stoletá

Mezi památné stromy Příbramska patří od roku 2015 také Lípa Charlotty Masarykové, která byla vysazen…