Velké Meziříčí: Začíná stavba okružní křižovatky na Hornoměstské

01.09.2016 10:51 | Zprávy
autor: PV

Další velká dopravní stavba ve Velkém Meziříčí začíná. Ze zkušební okružní křižovatky ulic Třebíčská, Hornoměstská a Pod Hradbami se stane trvalý kruhový objezd.

Velké Meziříčí: Začíná stavba okružní křižovatky na Hornoměstské
Foto: Velké Meziříčí
Popisek: Velké Meziříčí

Řidiči proto musejí počítat s uzavírkami, které budou akci postupně provázet od 5. září v pěti etapách. Skončit mají 30. října 2016. Každopádně do 23. září má zůstat křižovatka průjezdná.

„Jde o další zkoušku naší řidičské trpělivosti a dovednosti. Už několikrát jsme my, Velkomeziříčáci, prokázali, že se s takovými situacemi umíme vypořádat. Věřím, že i tentokrát se vše obejde bez nehod a zranění. Přesto opětovně apeluji na řidiče z celé republiky, aby se nám tentokrát raději vyhnuli a zejména aby nepoužívali naše město jako objížďku dálnice D1,“ řekl k plánované dopravní stavbě starosta Radovan Necid s tím, že všechny informace k aktuální dopravní situaci najdou lidé ve Velkomeziříčsku a na dopravním webu města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Jak podle vás Ukrajina ohrožovala Rusko?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Trikolora-Mame-moralni-dilema-787775 A ještě je tak podle vás útok USA ospravedlnitelný nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Město posouvá strategii rozvoje areálu TGM

22:09 Pardubice: Město posouvá strategii rozvoje areálu TGM

Místo původně plánovaného prodeje větší části území chce město sehrát aktivní roli a samo definovat …