Veselí nad Moravou: Na kole přes Strážnici až do Kuželova

20.03.2022 14:56 | Tisková zpráva
autor: PV

Na radnici ve Veselí nad Moravou proběhlo důležité jednání o tématech, která rezonují napříč obcemi v okolí Veselska, Strážnicka i Horňácka. Starostové dotčených obcí správního obvodu ORP Veselí nad Moravou se sešli se zástupci obou komor Parlamentu ČR, aby projednali možnost vybudování cyklotrasy podél Veličky. Tím by došlo k atraktivnímu propojení Baťova kanálu s Bílými Karpatami.

Veselí nad Moravou: Na kole přes Strážnici až do Kuželova
Foto: Veselí nad Moravou
Popisek: Město Veselí nad Moravou

S plánem propojit obce trasou pro terénní cyklistiku seznámila starostka Tvarožné Lhoty Martina Bílová přítomné starosty. „Jedná se o progresivní myšlenku, která má potenciál přiblížit nejen turistům na kolech náš krásný region,“ zdůrazňuje Bílová. Starostové si následně vyměnili zkušenosti s již zahájenými projekty pro rozvoj cykloturistiky, které by mohly navázat na společnou trasu propojující celý region.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rudé právo

Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Na estakádě I/55 začíná dopravní omezení, související se stavbou dálnice D1

19:06 Přerov: Na estakádě I/55 začíná dopravní omezení, související se stavbou dálnice D1

Dnes ráno začalo částečné dopravní omezení na estakádě silnice I/55 ve směru z Přerova na Olomouc.