Veselí nad Moravou: Zámecký park má nové oplocení

16.11.2021 10:13 | Zprávy

Kromě zasazování nových stromů v rámci tříletého projektu revitalizace se bažantnice v zámeckém parku ve Veselí nad Moravou proměňuje také zvenčí. Umělecky kované oplocení u silnice I/55 navazuje na stávající plot.

Veselí nad Moravou: Zámecký park má nové oplocení
Foto: Veselí nad Moravou
Popisek: Město Veselí nad Moravou

Kromě sázení nových stromů se bažantnice v zámeckém parku proměňuje také zvenčí. Umělecky kované oplocení v délce téměř 100 metrů a výšce 2,4 metru navazuje na stávající plot podél silnice I/55 (naproti sídliště Lány). Původní drátěné oplocení bylo demontováno a nahrazeno materiálové i tvarově shodným se stávajícím oplocením.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Pokud zůstanete u moci

Můžete zaručit, že nebudete jakkoliv usilovat o přijetí Eura? Z toho vaše průzkumu se obávám, že už jste se podvolili snahám vašich koaličních partnerů Euro přijmout a čím dál víc se stává probruselskou stranou místo toho, jak jste se k politice EU stavili dřív – což mi bylo mnohem sympatičtější

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Na webu města je vylepšená verze chatbota

22:42 Česká Lípa: Na webu města je vylepšená verze chatbota

Od března letošního roku najdete na titulní straně webu města mucl.cz v pravém dolním rohu ikonku, t…