Vlašim: Město otevřelo pro veřejnost dopravní hřiště

08.05.2019 18:01 | Zprávy
autor: PV

Ačkoliv pro školy a školky je dětské dopravní hřiště v areálu Na Lukách zpřístupněno již od 1.4., od konce dubna je otevřeno také veřejnosti.

Vlašim: Město otevřelo pro veřejnost dopravní hřiště
Foto: Vlašim
Popisek: Vlašim

Otvírací doba pro veřejnost bude prozatím každou středu od 16:00 do 19:00 a sobotu od 15:00 do 18:00. Hřiště bude v této otvírací době pod dozorem a obsluhou našeho pracovníka. Vstupné na hřiště činí 20,- Kč za každého jezdícího návštěvníka (dopravní prostředek vlastní). Pěší doprovod/dozor má po domluvě se správcem vstup zdarma. Na hřišti je povoleno jezdit na kolech, šlapadlech, koloběžkách nebo odrážedlech. Povinnou výbavou jezdících návštěvníků je cyklistická helma, bez které nebude z bezpečnostních důvodů jízda umožněna. Návštěvník je povinen se před vstupem do areálu dopravního hřiště seznámit s návštěvním řádem a dodržovat ho. Děti do 10 let mohou na dopravní hřiště pouze v doprovodu dospělé osoby. Je třeba zdůraznit, že za děti nesou zodpovědnost vždy rodiče, jejich zákonní zástupci, a to i za děti starší 10 let. Vycházíme z toho, že rodiče mají přehled o pobytu dětí venku a budou také vědět o návštěvě dítěte na dopravním hřišti. Provozovatel nenese zodpovědnost v případě zranění návštěvníků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nová ambulance denzitometrie

22:41 Louny: Nová ambulance denzitometrie

Od července bude na poliklinice v Lounech nově k dispozici ambulance denzitometrie.