Vsetín: Základky nabídnou i během letošního léta prázdninovou družinu

20.02.2025 10:46 | Tisková zpráva

Po loňském zájmu rodičů o tento druh zábavy dětí o prázdninách opět nabídnou dvě základní školy ve Vsetíně – Sychrov a Trávníky žákům prvního stupně prázdninový provoz, který zajistí školní družiny a školní jídelny. Žáci si tak ve školách během prázdnin užijí od rána do odpoledne zábavu formou táborové činnosti.

Vsetín: Základky nabídnou i během letošního léta prázdninovou družinu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

„Chceme vyjít vstříc rodičům, kteří mnohdy hledají prázdninové hlídání s aktivitami pro nejmladší školáky. A protože prázdninová družina v loňském roce získala oblibu rodičů i žáků, kteří ji využili, spouštíme letos druhý ročník. Prázdninová družina je určena pro žáky 1., 2. a 3. ročníků všech vsetínských základních škol, kteří jsou již v tomto školním roce zapsáni do školní družiny,“ vysvětlil místostarosta pro oblast školství Pavel Bartoň s tím, že pro zahájení provozu prázdninových aktivit ve školách je potřeba, aby se na daný termín přihlásilo alespoň deset žáků.

Termíny prázdninových družin: 

ZŠ Sychrov nabízí dva turnusy táborů: 30. 6. – 4. 7., 7. 7. – 11. 7. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Proti komu bojujete chápu

Ale má otázka je s kým? Respektive s kým byste pak chtěli vládnout? Na to vládnout sami asi mít nebude (myslím hlasy) a jestli jste proti této vládě a pirátům, tak kdo vám pak zbývá? Opravdu je pro vás přijatelnější SPD nebo komunisté než třeba ODS nebo STAN? Děkuji za vyjádření. Saudová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Kaple v Týnečku prošla rozsáhlou rekonstrukcí

11:28 Olomouc: Kaple v Týnečku prošla rozsáhlou rekonstrukcí

Olomouc je bohatá na církevní památky, a to jak v samotném centru, tak i v městských částech. V Týne…