Zastupitelé schválili rekonstrukci Rady města Ostravy

28.06.2012 19:10 | Zprávy
autor: Ostrava.cz

Zastupitelstvo města Ostravy zvolilo na svém jednání dne 27. června podle rozhodnutí zastupitelského klubu ČSSD nové členy rady města.

Zastupitelé schválili rekonstrukci Rady města Ostravy
Foto: ostrava.cz
Popisek: Ostravská radnice

Do funkce náměstka pro investice byl schválen Jiří Hrabina, do funkce náměstka pro dopravu Tomáš Sucharda. Dále byli do rady města nově zvoleni tři neuvolnění členové rady, a to Dalibor Gříšek, Aleš Koutný a Lumír Palyza.

 Na snímku vlevo od primátora Petra Kajnara noví náměstci a neuvolnění členové rady.

„K dnešnímu dni dochází k rekonstrukci rady města. Navrhované změny schválil zastupitelský klub ČSSD jednomyslně,“ uvedl primátor města Ostravy Petr Kajnar.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Vláda

Tvrdíte, jak jako vláda fungujete efektivně. Co je efektivního na tom, že se váš předseda zabývá hlavně svým sporem s prezidentem? Není to tak dlouho, co i premiér musel řešit spor kolem nejmenování Turka. Já nevím, ale já si teda efektivitu představuji jinak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Na závodišti vznikne nové zázemí pro údržbu a provoz

16:09 Pardubice: Na závodišti vznikne nové zázemí pro údržbu a provoz

Radní schválili obnovu zázemí dostihového závodiště, která nahradí staré a dosluhující objekty novým…