Žatec: Dříve chátrající klášter má být už za dva roky chloubou města

23.02.2022 6:32 | Tisková zpráva

Moderní robotické centrum pro zábavu i vzdělávání, ale také místo pro setkávání různých spolků. Takové bude zhruba za dva roky nové využití bývalého Kapucínského kláštera v ulici Obránců míru.

Žatec: Dříve chátrající klášter má být už za dva roky chloubou města
Foto: wikipedia
Popisek: Žatec.

Práce, jejichž celková hodnota bude 94 milionů korun, začaly loni na podzim a probíhají podle harmonogramu. „Je provedena většina bouracích prací, demontáže stávajících zařízení, průzkumy mykologické, vlhkosti a kanalizace, zahájeny byly práce na odvětrávaných podlahách v přízemí,“ popsala část dokončených či zahájených prací vedoucí Odboru rozvoje města Kateřina Mazánková. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostravský magistrát je nejpřívětivějším úřadem v Moravskoslezském kraji

22:11 Ostravský magistrát je nejpřívětivějším úřadem v Moravskoslezském kraji

Statutární město Ostrava uspělo v 10. ročníku soutěže Přívětivý úřad a již posedmé za sebou dosáhlo …