Žatec: Městská policie pomáhá

27.01.2023 19:44 | Tisková zpráva
autor: PV

Mnohokrát jsme již informovali občany Žatce o pořádání preventivně bezpečnostních přednášek na žateckých školách, školkách a dalších institucích pod vedením strážníka Štěpána Benci. Se začátkem nového roku tyto akce pokračují s tím, že se rozšiřuje počet témat a cílových skupin těchto přednášek.

Žatec: Městská policie pomáhá
Foto: wikipedia
Popisek: Žatec.

V průběhu měsíce ledna se tak uskutečnily nejprve prezentace pro nejmenší, a sice pro žáky 1. tříd ZŠ Jižní. Následovala sebeobrana pro dívky nejvyšších ročníků základní školy, kde si děvčata nejen vyslechla teorii, taktiku a zásady bezpečného chování, ale rovněž se seznámila s nejčastějšími útoky, a to jak prostřednictvím videí, tak prakticky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Ukrajina

Ukrajina skutečně Rusku zatím odolává, ale myslíte, že je naděje, že válku vyhraje a Rusko porazí? Já si myslím, že to je nereálné a je asi pravda, že čím déle válka bude trvat, tím to bude pro Ukrajinu horší. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Koupaliště Flošna má nové hygienické zázemí

19:06 Hradec Králové: Koupaliště Flošna má nové hygienické zázemí

Díky umístění v blízkosti dětského bazénu, volejbalových kurtů a odpočinkových zón budou nyní služby…