Žatec: Odhalení nové turistické mapy z participativního rozpočtu

23.08.2022 12:33 | Tisková zpráva
autor: PV

Památky, hotely, kavárny i kalendář akcí. To vše a mnohem víc nabídne nová mapa v infopanelu na Kruhovém náměstí. Její odhalení proběhne ve středu 31. srpna odpoledne.

Žatec: Odhalení nové turistické mapy z participativního rozpočtu
Foto: wikipedia
Popisek: Žatec.

Žatecký spolek A dál? dokončil projekt z participativního rozpočtu města Žatce pro rok 2022. Návrh umístění nové mapy na Kruhové náměstí podala paní Irena Litvínová a veřejnost v zimě prohlasovala její realizaci.

“Záměrem mapy je informovat nejen turisty, kteří vidí město poprvé, ale i místní. Proto jsme kromě historických památek, architektonicky hodnotných staveb a soch do mapy zařadili třeba kalendář pravidelných akcí nebo tipy na zajímavé krámky v sekci Žatečané doporučují,” popisuje obsah mapy Eva Sladká ze spolku A dál? Právě tato část může být lákavá pro ty, kteří rádi navštěvují nebo se dlouhodobě chystají do některého z žateckých muzeí. Mohou totiž získat volnou vstupenku pro dvě osoby do vybrané instituce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Podle Babiše je vaše nejmenování uzavřená věc.

Co vy na to? Je uzavřená i pro vás nebo co uděláte? A co říkáte na to, že vás tak vlastně i premiér hodil přes palubu? Čekali jste něco jiného, když ani nechtěl podal žalobu a vy jste s tím neměli problém? Neudělali jste chybu? Je koalice po tomto rozhodnutí dál jednotná?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Příbram: Poslední fáze revitalizace Jiráskových sadů si vyžádá dvě uzavírky

7:17 Příbram: Poslední fáze revitalizace Jiráskových sadů si vyžádá dvě uzavírky

V loňském roce byla zahájena další část revitalizace Jiráskových sadů. Od poloviny února nás v souvi…