Zdravé město Ústí nad Labem se opět připojí ke Dni vzácných onemocnění

28.02.2025 16:14 | Tisková zpráva
autor: PV

Každý rok poslední únorový den si celý svět připomíná osudy lidí, kterým do života vstoupilo vzácné onemocnění. Smyslem této iniciativy je ukázat široké veřejnosti, co vzácná onemocnění jsou a co znamenají pro život pacientů.

Zdravé město Ústí nad Labem se opět připojí ke Dni vzácných onemocnění
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Sloganem „Aby nikdo nezůstal stranou“ chtějí pacienti, odborníci i farmaceutické společnosti vyjádřit potřebu zajištění systémové komplexní péče pro všechny vzácné pacienty. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Cenzura

Zmiňujete zajímavou věc, a to, že DSA požaduje filtrovat nejen nezákonný obsah, ale i obsah „škodlivý“. Existuje nějaká definice, co je tím ,,škodlivým“ obsahem myšleno? Zajímavé je, že jsem nezaznamenal nějakou extra kritiku toho zákona. A musíme ho vůbec schválit nebo jak se k němu postavíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Na sport a volnočasové aktivity desítky milionů korun

20:36 Ústí nad Labem: Na sport a volnočasové aktivity desítky milionů korun

Ústí nad Labem by mohlo v?tomto roce rozdělit více než 22?000?000 Kč na sport a volnočasové aktivity…