Živá hudba opět rozezní Příbram díky kapele pedagogů ZUŠ na nám. T. G. Masaryka

11.05.2021 19:15 | Zprávy

Hudebníci již vyhlížejí koncerty a vystoupení. Jednou z prvních vlaštovek bude i tato středa, kdy se do ulic města Příbram vydá kapela pedagogů ZUŠ z nám. T. G. Masaryka. Postupně zahraje na několika místech ve městě.

Živá hudba opět rozezní Příbram díky kapele pedagogů ZUŠ na nám. T. G. Masaryka
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

„Jako učitelé ZUŠ na nám. T. G. Masaryka chceme touto formou poděkovat svým žákům a jejich rodičům za spolupráci v čase distanční výuky. Poděkování patří také lékařům a zdravotním sestrám, kteří při této příležitosti slaví svůj mezinárodní den. Máme radost, že tím můžeme vrátit do příbramských ulic živou hudbu.

Zazní populární a lidové písně a skladby v úpravě pro dechové nástroje s akordeonem a bicími nástroji,“ řekla k akci ředitelka a organizátorka Petra Havlíková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Jestli má dojít ke změně

Nemyslíte, že byste jako politici měli přestat štvát lidi proti sobě a i vy se k sobě chovat s větší úctou? Podle mě to dělají politici ze všech stran jen někdo víc a někdo víc.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vysoké Mýto: Projekt rekonstrukce městské knihovny je připraven k realizaci

22:09 Vysoké Mýto: Projekt rekonstrukce městské knihovny je připraven k realizaci

Architekt Radek Schwab z atelieru LBNK architekti představil finální podobu městské knihovny.