Zkušenosti z Litoměřic v oblasti energetiky budou inspirací

01.04.2014 21:27 | Zprávy
autor: litomerice.cz

Město Litoměřice bylo vybráno mezi členy sdružení Energy Cities, aby představilo své aktivity v oblasti energetiky ostatním evropským městům v rámci online internetového semináře.

Zkušenosti z Litoměřic v oblasti energetiky budou inspirací
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Dosavadní zkušenosti a plány v diskutované oblasti bude 3. dubna za město Litoměřice prezentovat jeho energetický manažer Jaroslav Klusák, podle kterého pozvání svědčí o prestiži, kterou v oblasti energetiky město Litoměřice postupem let získalo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Milan Krajča byl položen dotaz

Lítost nad Íránčany

Vy opravdu litujete diktátory a teroristy, kteří zabili svými teroristickými útoky stovky ne-li tisíce lidí? Režim, který neuznává základní lidská práva? Za co je litujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Technická základka nabere další ročník talentovaných žáků

19:06 České Budějovice: Technická základka nabere další ročník talentovaných žáků

Technická základka, společný projekt SPŠ strojní a elektrotechnické a ZŠ Dukelská, pokračuje v moder…