Zlín: Je tady další ročník setkání útulkových pejsků a jejich pánů

20.09.2022 13:02 | Tisková zpráva
autor: PV

Útulek pro zvířata v nouzi Vršava-Zlín pořádá podzimní útulkové setkání pejsků a jejich pánů. Již 17. ročník oblíbené akce se uskuteční v sobotu 24.9.2022 od 13 hodin. Jsou zváni jak majitelé psů, kteří si své čtyřnohé kamarády vybrali právě ve zlínském útulku, tak široká veřejnost.

Zlín: Je tady další ročník setkání útulkových pejsků a jejich pánů
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Kromě sdílení zkušeností s útulkovým pejskem zpestří setkání doprovodný kynologický program. Účastníci se mohou například těšit na agility, ukázku poslušnosti psů nebo hlasování o nejsympatičtějšího útulkového psa ve třech kategoriích. Nebude chybět ani bohatá tombola a občerstvení. V průběhu akce pracovníci představí útulkový kalendář na rok 2023 a zahájí tím jeho prodej.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vsetín: Úspěšní gymnasté navštívili radnici

7:33 Vsetín: Úspěšní gymnasté navštívili radnici

Starosta Jiří Čunek (KDU-ČSL) v pondělí 22. prosince přijal na radnici úspěšné mladé gymnasty TJ Sok…