Zlín: Městem se znovu rozezní varování před konzumací alkoholu

12.09.2012 16:12 | Zprávy
autor: Zlin.eu

Důrazné varování před konzumací alkoholu nejasného původu bude znít městem Zlínem i dnes.

Zlín: Městem se znovu rozezní varování před konzumací alkoholu
Foto: zlin.eu
Popisek: Letecký pohled na centrum města Zlín

Vzhledem k zvyšujícímu se počtu lidí, kteří se otrávili metylalkoholem, o tom rozhodl primátor Miroslav Adámek. Hlášení prostřednictvím VISO (Varovný informační systém obyvatelstva) se rozezní ve 12:30 a 17:30, ulicemi budou projíždět i tři vozy městské policie s megafony.

"Situace se neuklidňuje, spíše naopak. Budeme proto apelovat na veřejnost, aby byla při požívání alkoholu maximálně opatrná, zejména tuzemáku a vodky. Může jít opravdu o život a zdraví," sdělil primátor Miroslav Adámek. Ten je připravený v případě nutnosti opět svolat krizový štáb obce s rozšířenou působností.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

22:41 Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

Stánek města nabídl odpočinek i prostor pro sdílení názorů.