Zlín: Město obdrželo dotace na povodňové škody

28.12.2011 21:05 | Zprávy

V posledním prosincovém týdnu roku 2011 obdrželo město Zlín účelovou neinvestiční dotaci z rozpočtu Zlínského kraje na krytí povodňových škod z května a června roku 2010.

Zlín: Město obdrželo dotace na povodňové škody
Foto: zlin.eu
Popisek: Letecký pohled na centrum města Zlín

Území Zlínského kraje tehdy postihly na mnoha místech povodně v takovém rozsahu, že hejtman vyhlásil stav nebezpečí. Městu Zlín vznikly škody ve výši 9 590 837 korun. Na opravy poškozeného majetku město vynaložilo část prostředků z vlastního rozpočtu, část byla hrazena z Národního fondu k opatřením Fondu solidarity Evropské unie. Dotace ve výši 199 266 korun z tohoto fondu byla určena ke krytí nákladů spojených s činností dobrovolných hasičů a s vyčištěním zcela zaneseného koryta Slanického potoka a silničního propustku ve čtvrti Podhoří od naplaveného materiálu. Příjemcem dotace byl Zlínský kraj, který zprostředkoval zaslání získaných finančních prostředků městu Zlínu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Zlin.eu

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Multifunkční hala pro tisíce lidí na Dukle

22:09 Pardubice: Multifunkční hala pro tisíce lidí na Dukle

Město má v rukou pravomocné stavební povolení na výstavbu nové multifunkční haly v areálu Dukla spor…